top of page
Ana Sayfa
pexels-tranmautritam-251225-crop_01.jpg

Grafik Tasarım Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz görsel tasarım işlerinizi titizlikle hazırlayarak zamanında iş teslimi yapabiliriz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Markanızın ifade etmek istediği her türlü mesajı optimum düzeyde aktarmak, ürünleriniz ve hizmetleriniz için alacağınız en önemli aksiyondur. Müşterileriniz için sunduğunuz bu ürün ve hizmetlerin, marka çizginizle bütünleşmiş olması ve ileteceği mesajları uygun dilde aktarması için tasarımsal bütünlüğün yakalanmasının yanı sıra, uygulama yeri ve amacına göre de çalışılması gereklidir.

Grafik Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

Grafik tasarım çalışmaları, kurumsal kimlik ögeleri içerisinde sayabileceğimiz logo, kartvizit, antetli kağıt ve zarf vb. gibi ofset çalışmaların yanı sıra, poster, afiş, e-bülten, sosyal medya içerik görselleri, dergi, broşür ve diğer bir çok görsel unsurun tüketicisine ya da kullanıcısına vermek istediği mesajları tamamlayan bir süreçtir.

Grafik Tasarım Neden Önemlidir?

Sunduğunuz ürün ya da hizmeti tam anlamıyla tanıtmak, markanızı unutulmaz kılmak ve rakiplerinizden öne çıkmak için tasarım çalışmalarınızda özgünleşmeniz gerekmektedir. Amacına uygun grafik tasarım çalışmaları için tüm süreç ve detaylar, işinde uzman tasarımcılar tarafından yönetilmediğinde, elinizde yalnızca görsel bir çıktı kalacağından, harcanan zaman ve bütçe, iş süreçleriniz açısından sizi zor durumda bırakabilir.

Grafik Tasarım Süreçleri Nasıl İlerler?

 

1. Brief Adımı

Markanızın ihtiyaçlarını belirlediğimiz brief adımında çalışılması beklenen işin ayrıntıları ekibimizce analiz edilir ve özet plan çıkarılır. İşin temel gereksinimleri tanımlandıktan sonra öncelik sıralamaları saptanır.

2. Fikrin ve Konseptin Belirlenmesi

Brief adımındaki detaylar ve analizler sonucu, ekibimiz ortaya çıkacak işin rengini ve dilini belirlemek üzere tasarımsal konseptler üzerinde çalışır. Belirlenen temalar üzerinden eskizler oluşturulur.

3. Tasarım Adımı

Olası düzenler ve içerikler eskizler üzerinde şekillendikten sonra, yaratılan fikirler uygulamaya dökülerek üzerinde çalışılan formatta uygulanır.

4. Test/Önizleme ve Adaptasyon

Ortaya çıkarılan uygulama, kullanım alanı ve amacı ile brief aşamasında belirlenen gereksinimler açısından beklentiyi karşılayıp karşılamadığı bakımından tasarımcı ekip ve marka ile karşılıklı olarak kontrol edilir. Gerekli durumlarda çalışma revize edilerek, eksiklikler giderilir.

5. İş Teslimi

İhtiyaç ve amacına uygun halde, ilgili formatlarda tasarımı tamamlanan çalışma ekibimiz tarafından marka ile paylaşılır.

 

Grafik tasarım ihtiyaçlarınız doğrultusunda aşağıdaki teklif al butonuna tıklayarak ya da canlı sohbet modülünden ekibimize ulaşabilirsiniz.

Teklif Al
bottom of page