biz-kimiz-1280x854.jpg

BİZ

KİMİZ

2016 yılından bu yana, orta ve büyük ölçekli firmalara sektör gözetmeksizin dijital ajans hizmetleri sunan Catalleyes, İstanbul Anadolu Yakası’nda faaliyet gösterir.

Catalleyes, uzman kadrosuyla markanızın dijital anlamındaki ihtiyaçlarını analiz ederek iş modelinize en uygun stratejiyi optimum bütçelerle planlar, işletmenizin marka itibarı ve gelirini, markaya özel dijital strateji geliştirerek yönetir. Web sitesi tasarım ve yazılım proje yönetimi, sosyal medya içerik yönetimi, dijital kanallarda reklam, arama motoru optimizasyonu, e-posta pazarlaması gibi dijital servisleri etkin ve profesyonelce yöneterek markanın hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Catalleyes fonetik olarak "ketalayz" diye okunur, Türkçe'de "kataliz" (catalyze) anlamına gelen kelime, "harekete geçiren", "ileriye iten" ve "aktif" anlamına gelen yabancı kökenli bir kelimedir. Aslında yaptığımız iş firmaların hedefleri doğrultusunda pazarlama anlamında her türlü ihtiyacına çözüm sunmak  ve firmanın başarıya optimum bütçe ve aksiyonlarla ulaşılmasını sağlamaktır. Bu anlamda Catalleyes size adeta pazarlama ekibinizin bir parçası gibi hizmet sunar.

 

Marketing Solutions

Google Partner

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle