top of page
Ana Sayfa
pexels-canva-studio-3194519-crop_01.jpg

E-Posta Pazarlaması

E-Posta Pazarlaması hizmeti için ihtiyaçlarını belirle, hemen teklif al.

E-Posta Pazarlaması

E-mail pazarlamacılığının en iyi yanı, diğer reklamcılık biçimlerinin çoğunda bulunmayan müşteriyle hızlı ve kolay iletişime olanak vermesidir. Sosyal medya, televizyon, radyo, basılı ve internet reklamları bilgi alışverişi için harikadır, ancak firmanın vermek istediği bilgileri ne kadar derinlemesine ve doğru müşteriye yansıtılabileceği tartışılabilir. E-mail ile pazarlama ise markanızın mesajını iletebilecek çok büyük miktarda alan sağlar ve direkt hedefinizdeki potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

E-mail listenize kaydolarak işletmeniz ile zaten ilgilenmiş olan müşterilerin yeniden etkileşim kurma olasılıklarının çok yüksek olduğu anlamına da gelir. Bu belki de e-posta pazarlamasını diğer dijital reklamcılık biçimlerinden ayıran en temel unsurdur.

E-mail Pazarlama Hala önemli mi?

E-mail ile pazarlama, işletmenizin bir uzantısı olduğu için günümüz pazarında son derece önemlidir. E-mail ile pazarlama, markalaşmayı geliştirebilir, bilgi sağlayabilir ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Aslında, pazarlama e-postalarının sosyal medyadan daha yüksek bir dönüşüm oranı var!

E-mail Pazarlama İşletmeme Nasıl Yardımcı Olabilir?

E-mail ile pazarlamanın işletmenize yardımcı olabileceği birkaç yol vardır, ancak bunların tümü hedeflerinizin ne olduğuna bağlıdır. Hedeflerinize ve pazarlama e-maillerinizi nasıl yapılandırmayı seçtiğinize bağlı olarak, daha fazla web sitesi tıklaması, daha fazla gelir, daha fazla marka bilinirliği vb. ile yaptığınız yatırımlar size olumlu yönde dönebilir.

E-mail Pazarlamasını Nasıl Yapıyoruz?

E-mail pazarlamamızı kendi tasarımlarımızı oluşturarak, E-mail bültenlerimizi oluşturabildiğimiz ve binlerce kişiye ürün/hizmetleri pazarlamamızı sağlayan MailChimp üzerinden yapıyoruz. Eğer özelleştirilmiş paneller ile CRM kullanmak istiyorsanız, çözüm ortaklarımız ile size en uygun altyapıda ve optimum kullanım alanı sağlayan alternatif ürünler ile yardımcı oluyoruz.

 
Teklif Al
bottom of page