priscilla-du-preez-nNMBa7Y1Ymk-unsplash-

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medyadaki işlerimizi görmek için randevu alın.

SOSYAL MEDYA REKLAM YÖNETİMİ

Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube mecralarında markanız için reklam çalışmaları gerçekleştirerek ürün ve hizmetlerinizin bilinirliğini arttırabilir, ürünlerinizin satılmasını ve daha çok kişiye erişmesini sağlayabiliriz. 

Çalışma modeliniz nasıl?

 

Markanızın ihtiyacına göre fiyat teklifi hazırlanır ve sunulur. Marka ile mutabık kalınan teklif üzerinden en az 1 yıllık geçerli olacak şekilde sözleşme hazırlanır ve taraflarca imzalanır.

Fiyatlandırma nasıl yapılır?

Yıllık reklam bütçesi 150.000 TL'nin üzerindeki firmalarla reklam bütçesi üzerinden yüzde belirlenerek komisyon bedeli talep edilir. Bu rakamın altındaki firmalarla aylık sabit ücret üzerinden hizmet verilir ve aylık hizmet bedeli markanın ihtiyacına göre tekliflendirilir.

Ödeme modeli ve vadesi hakkında bilgi verebilir misiniz?

 

Markaya her ay başında bir önceki ayın hizmet faturası iletilir ve 1 hafta içerisinde ajansın sözleşmede belirtilen banka hesabına ödenmesi beklenir. Reklam harcamaları markanın şirket kredi kartı kullanılarak marka hesapları üzerinden yönetilir. Marka reklam bütçesini ajansın karşılamasını talep ederse oluşabilecek ek vergiler ve masraflar aylık hizmet faturasına yansıtılır.

Yıllık anlaşmayı dilediğim zaman iptal edebilir miyim?

 

En az 1 ay önceden belirtmek koşuluyla, evet edebilirsiniz. Örnek olarak 30 Temmuz'da iptal talebinde bulunursanız, Temmuz ayı hizmet bedelinin yanı sıra Ağustos ayı hizmet faturasını da öderseniz, marka olarak bu süreçte Ağustos sonuna kadar dilerseniz hizmet almaya devam edebilirsiniz.

 
 
Image by Lukas Eggers

Catalleyes fonetik olarak "ketalayz" diye okunur, Türkçe'de "kataliz" (catalyze) anlamına gelen kelime, "harekete geçiren", "ileriye iten" ve "aktif" anlamına gelen yabancı kökenli bir kelimedir. Aslında yaptığımız iş firmaların hedefleri doğrultusunda pazarlama anlamında her türlü ihtiyacına çözüm sunmak  ve firmanın başarıya optimum bütçe ve aksiyonlarla ulaşılmasını sağlamaktır. Bu anlamda Catalleyes size adeta pazarlama ekibinizin bir parçası gibi hizmet sunar.

 

Marketing Solutions

Google Partner

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle