pexels-c-technical-6565749-crop_01.jpg

İlan Tasarımı

 

İlan Tasarımı hizmeti için ihtiyaçlarını belirle, hemen teklif al.

İlan Tasarımı

Catalleyes olarak bizim için ilan tasarımı mümkün olduğunca müşterilerimizin ürünlerine, hizmetlerine veya etkinliklerine dikkat çekmek olduğu anlamına gelir. Reklamlarınızı olabildiğince çok potansiyel müşterinin önüne getirmek için çeşitli araçlar ve yöntemler kullanıyoruz, ancak tek başına bu yerleşim her zaman birini etkileşime geçirmeye ve nihayetinde hizmetinizi almaya ikna etmek için tek başına yeterli olmayacaktır.

Reklamın konsepti ile potansiyel bir müşterinin önüne yerleştirildiği an arasındaki her adımı dikkate almak ve özen göstermek önemlidir. Bu, en iyi sonuçları elde etmek için yaratıcılığın strateji ile el ele çalışması gerektiği anlamına gelir.

Catalleyes olarak ilan tasarımını misyonu olan bir sanat olarak düşünüyoruz. Şirket olarak profesyonel ve güvenilir görünmek önemlidir. Markalı görünümünüz için fazla çaba sarf etmemek, tüketiciye, belki de ürününüz için fazla çaba harcamadığınızı gösterebilir. Bir ajansla çalışmak, bu olası sorundan kaçınmak ve sonuçları yönlendirmeye yardımcı olmak için tasarım ve pazarlama alanlarında uzmanlık kazanmak anlamına gelir.

İyi tasarıma pek çok açıdan bakılabilir; İkna edici, baştan çıkarıcı, heyecan verici veya güvenilir olabilir. Renkler, tipografi, görüntüler ve düzen, amaçlanan bir mesajı hedef kitlesine hitap edecek şekilde iletmek için bir araya getirilmelidir. Catalleyes, reklamlarınızı yalnızca hedef kitlenize ulaştıran bir ajans değil, aynı zamanda işletmenizi markalaştırabilen, onlarla konuşan ve satın alma kararlarını etkilemeye yardımcı olan reklam kampanyaları tasarlayabilen bir ajanstır.

Image by Lukas Eggers
 

Catalleyes fonetik olarak "ketalayz" diye okunur, Türkçe'de "kataliz" (catalyze) anlamına gelen kelime, "harekete geçiren", "ileriye iten" ve "aktif" anlamına gelen yabancı kökenli bir kelimedir. Aslında yaptığımız iş firmaların hedefleri doğrultusunda pazarlama anlamında her türlü ihtiyacına çözüm sunmak  ve firmanın başarıya optimum bütçe ve aksiyonlarla ulaşılmasını sağlamaktır. Bu anlamda Catalleyes size adeta pazarlama ekibinizin bir parçası gibi hizmet sunar.

 

Marketing Solutions

Google Partner

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle