top of page
Ana Sayfa
entrepreneur-593361-crop_01.jpg

Dijital Danışman Kirala

Dijital Danışman hizmeti için ihtiyaçlarını belirle, hemen teklif al.

Dijital Danışman Kirala

Her firma tam zamanlı bir dijital yöneticiye her zaman ihtiyaç duymamaktadır. Her zaman ihtiyaç duymadığınız iş pozisyonu için çok fazla masrafın altına girmek istemiyor fakat dijital pazarlama da olmazsa olmaz diyorsanız, dijital danışman kiralama tam size göre!

Dijital pazarlama danışmanlarımız, siz ve üst düzey ekibinizle birlikte iş planınızı değerlendirir, strateji oluşturur, birlikte çalışır, ve işletmenizin büyümesini sürdürmek veya mevcut stratejinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için en etkili iş geliştirme planını oluşturmanıza yardımcı olur.

Web sitenizde hangi fırsatların kaçırıldığını ve nelerde iyileştirmeler yapabileceğinizi size söyleyebilecek birine erişiminiz olduğunu hayal edin. Ya da konu sosyal medya, sosyal medya reklamları, Google reklamları veya her türlü tasarım işleriniz olduğunda size neyi yanlış yaptığınızı söyleyebilecek bir dijital danışmanınız olabilir. Siz sadece kafanıza takılan yerleri bizimle paylaşın birlikte çözelim!

Çalışma modeliniz nasıl?

Dijital Danışman Zoom üzerinden saatlik ücret bedeli üzerinden hizmet verir. Detaylı bilgi almak için bizi arayın veya aşağıda yer alan Teklif Al butonundan iletişim bilgilerinizi bize ulaştırın.

Teklif Al
bottom of page