computer-1245714-crop_01.jpg

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım hizmeti için ihtiyaçlarını belirle, hemen teklif al.

Web Tasarım

Kullanımı kolay, göze hitap eden, firmanın ruhunu yansıtan ve işlevsel bir web sitesi tasarlamak yetenekli ve tecrübeli bir ajans işidir. Peki iyi bir web sitesi işinize nasıl bir katkıda bulunabilir?

Bir şirketin web sitesi genellikle bir müşterinin firma hakkında ilk izlenim aldığı platformdur, bu nedenle sitenin en iyi şekilde görünmesini sağlamak önemlidir. Müşterilerin bir web sitesi hakkında fikir oluşturması ortalama 1 saniyeden az sürer. Kötü web tasarımı müşterileri kaçırabilir ve araştırmalara göre müşterilerin %94'ü web tasarımına bağlı olarak o firmaya güvenip güvenemeyeceğine karar veriyor. En iyi web tasarımları düzenli, güncel, anlaşılması kolay, şeffaf ve kullanımı kolay gezinme gibi birçok etkene bağlıdır.

Web siteniz yoksa yenisini tasarlayabilir, mevcut web sitenizi analiz ederek SEO ve performans anlamında iyileştirilmesine katkıda bulunabiliriz.

Dilerseniz web sitenizi tasarlama aşamasında proje yönetimi gerçekleştirerek firmanız için en uygun firmaları seçmenizde ve projenin hayata geçmesinde A'dan Z'ye aktif rol oynayarak ortaya ihtiyacınızı karşılayacak bir proje çıkmasını sağlayabiliriz.

 

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Image by Lukas Eggers
 

Catalleyes fonetik olarak "ketalayz" diye okunur, Türkçe'de "kataliz" (catalyze) anlamına gelen kelime, "harekete geçiren", "ileriye iten" ve "aktif" anlamına gelen yabancı kökenli bir kelimedir. Aslında yaptığımız iş firmaların hedefleri doğrultusunda pazarlama anlamında her türlü ihtiyacına çözüm sunmak  ve firmanın başarıya optimum bütçe ve aksiyonlarla ulaşılmasını sağlamaktır. Bu anlamda Catalleyes size adeta pazarlama ekibinizin bir parçası gibi hizmet sunar.

 

Marketing Solutions

Google Partner

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle