top of page
Ana Sayfa
myriam-jessier-VHXiGXxwOQ4-unsplash-crop

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti için ihtiyaçlarını belirle, hemen teklif al.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Google, Yandex, Bing gibi mecralarda markanız için önem arz eden kelimelerle üst sıralara çıkmanıza yardımcı olabilir, Rakip karşılaştırmalı raporlar sunarak web sitenizi onsite ve offsite çalışmalarına destek verebiliriz.

SEO Nedir?

Search Engine Optimization, yani Türkçe'de Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen SEO terimi web sitenizin arama sonuçlarında, markanız için önem teşkil eden kelimelerde organik arama sonuçlarında bulunabilir olması için yapılan çalışmalara denir.

SEO Hizmetini Kimler Almalı?

Bir web sitesi olan ve ürün veya hizmetlerini web sitesi üzerinden satan veya tanıtan herkes SEO hizmeti almalıdır. 

Zaten Reklam Yapıyorum ve En Üstteyim Neden SEO Çalışması Yapmalıyım?

Arama motorlarında reklam çalışması yapıyor olmanız önemli ancak yeterli değil. Sonuçta web sitenizi görünebilir yapmak için her tıklamaya veya görünlenmeye ücret ödüyorsunuz. Organik sonuçlarda konunuzla ilgili aramalarda daha bulunabilir olmanız işletmenizi daha bilinir yapacağı gibi markanızın dijital dünyadaki repütasyonunu ve satışlarını da arttırmış olacaksınız.

Yapılan SEO Çalışmaların Meyvelerini Ne Zaman Toplarız?

Buna belirli bir süre vermek doğru olmaz, sizin belirlediğiniz veya bizim önerdiğimiz kelimelerde önce sıralamanız incelenir. Başarısız sonuç gösteren kelimelerle ilgi site içi ve site dışı yapılacak iyileştirmeler o kelimelerde rekabetin ne kadar çok olduğu ve o kelimelerin aylık aranma hacmiyle doğru orantılıdır. Yapılacak doğru SEO uygulamalarıyla bazı kelimelerde sıralamalarınız üç veya dört hafta içerisinde ciddi değişkenlik gösterirken, daha jenerik ve aranma hacmi yüksek kelimelerde bu süreç aylarınızı alabilir.

Çalışma Modeliniz Nasıl?

Yıllık anlaşma yaparak aylık ücretlendirilirsiniz. Yapılan işlerin faaliyet raporu, rakip analizli sıralama sonuçları gibi raporları haftalık veya aylık olarak markaya iletiriz. Ayrıca ay içerisinde web sitesi Site içi (onsite) geliştirmelerle alakalı marka ile devamlı iletişim halinde olarak yapılması gereken çalışmalarla ilgili raporlar ve reçeteleri düzenli olarak iletiriz.

Teklif Al
bottom of page